Aylık arşivler: Kasım 2017

Çankaya Nakliyat

Ankara ilinde ve tüm ilçelerinde hizmet veren evden eve nakliyat firması ambalajlı ve sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Uzun yıllardır çankaya halkının nakliyat ihtiyaçlarına cevap veren firmamız her geçen gün hizmet kalitesini ve filosunu arttırmaktadır.

Çankaya evden eve nakliyat firması olarak kendimize hizmet politikası belirleyip kurulduğumuz günden bu yana bu politikadan ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamızın çalışma politikaları şunlardır:
1- Uygun Fiyat: Taşımacılıkta en önemli unsur uygun fiyattır. Bu politikamızı geliştirmek adına tüm çalışan ve ekipmanları bünyemizde topladık. Böylece taşıma maliyetlerini düşürerek müşterilerimize uygun fiyat teklifinde bulunduk.
2-Sigortalı Taşıma: Taşıma öncesi tüm eşyaları sigortalayıp taşıma işlemine öyle başlıyoruz. Böylece olası kaza durumunda eşyaların güvenliğini sağlamış oluyoruz. Müşterilerimizde taşıma konusunda bize ve anlaşmalı sigorta şirketimize güveniyor.
3-Ambalajlı Taşıma: Taşımacılıkta ambalajlı taşıma ile eşyaların zarar görmeden hijyenik biçimde taşınmasını sağlıyoruz. Böylece taşınma sonrası kişiler hemen günlük hayatlarına devam ediyor.
4-Müşteri Memnuniyeti: Tüm hizmetlerimiz memnuniyet odaklıdır. Amacımız taşıma yapıp müşterinin parasını almaktan ziyade müşterinin eşyasını istediği tarihte istediği yere güvenli biçimde taşıyarak müşterinin memnuniyetini sağlamaktır. Kurulduğumuz günden bu yana reklam için özel bir harcama yapmamamıza rağmen Ankara ilinde bu kadar tanınmamız ve tavsiye edilmemiz mutlu ettiğimiz müşteri kitlesi ile alakalıdır. Bizi tercih edip memnun kalan müşterilerin referansları ile büyümeye devam ediyoruz.

Bir önceki yazımızda Dikmen Nakliyat adlı makalemizide rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Dikmen Nakliyat

Dikmen nakliyat firması olarak bünyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara dikmen bölgesinden Türkiye’nin tüm noktalarına nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firma olarak prensipleri olan ve bu prensiplerinden taviz vermeyen bir firmayız. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri kitlemizi ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Araç ve ekipmanlarımızı sürekli yeniliyerek geliştiriyoruz. Çağın ihtiyaçlarına uygun olsun diye tüm ekipmanlarımızı sürekli güncelliyoruz. Teknolojiyi çok iyi takip ediyor ekibimize gerekli eğitimleri veriyoruz.

Dikmen Evden Eve Nakliyat firması olarak işini ciddi yapan bir firmayız. Bu yüzden Ankara dikmen bölgesinde en aktif hizmet veren firmayız. Bu kadar bilinmemizin ve tercih edilmemizin en önemli sebebi uygun fiyata kaliteli nakliyat hizmeti sunmamızdır. Aldığımız işleri zamanında güvenli bir şekilde yapan firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir.

Dikmen Evden Eve Nakliyat firmamızda birçok hizmetler ücretsizdir. Ambalajlama ve paketleme hizmetimiz ücretsizdir. Eşyalarınızın temiz ve güvenli taşınması için sağlıklı bir ambalajlama yapılması gerekir. Alanında uzman ve eğitimli ambalaj ekibimiz eşyalarınızı tek kullanımlık ambalaj malzemeleri ile ambalajlayıp paketler. Asansör sistemini aktif kullanan taşıma ekibimiz eşyalarınızı güvenli bir biçimde zarar görmeden taşır. Kurulum ve montaj ekibimiz eşyalarınızın kurulum ve montajını yapar. Eşya taşınmasından sonra eşyalarınızın yerleştirilmesine de yardımcı olan ekibimiz tüm bu kaliteli hizmetleri en uygun fiyata yapan firmadır.

Bir önceki yazımızda Güdül Nakliyat adlı makalemizide rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Güdül Nakliyat

Evden eve nakliyat bünyesinde hizmet veren güdül nakliyat firmamız Ankara’nın güdül bölge halkının nakliyat ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. Kurulduğumuz günden bu yana ilkelerimizden taviz vermeden hizmet kalitemizi arttırarak çalışmaya devam ediyoruz.

Güdül evden ve nakliyat firmasında işler sorunsuz işler. Şimdiye kadar aldığımız bütün nakliyat hizmetlerini sorunsuz teslim ettik. Eşyaların taşınmasına oldukça özen gösteren ekibimiz müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. Ambalajlama ekibimiz tek kullanımlık ambalaj malzemeleri ile beyaz eşya ve oturma guruplarınızı bir güzel paketler. Böylece eşyalarınız temiz bir şekilde taşınır. Ekibimiz asansör sistemi ile eşyalarınızı kısa sürede güvenli bir biçimde kolayca taşır. Çarpma ve kaza risklerini en aza indiren firmamız zarar gören eşyalarınızı da sigorta şirketi aracılığı ile tarafınıza tanzim eder.

Güdül evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, büro ve iş yeri taşıma gibi hizmetlerimiz bulunur. Çalışan ve ekipmanları bünyesinde toplayan firmamız nakliyat konusunda size en uygun fiyat tarifesini uygulayan firma olacaktır.

Güdül evden eve nakliyat firması iş takvimine sadık bir şekilde çalışır. Size verilen gün ve saat aralığında mutlaka taşıma işlemi yapılır. Şimdiye kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Mağduriyet yaşatmanın ne büyük sıkıntılara yol açacağını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden işimize son derece sadık bir şekilde çalışıyoruz.

Bir önceki yazımızda Parça Eşya Taşımacılığı adlı makalemizide rahatlıkla okuyabilirsiniz.